Chosen place
Chosen place
Chosen place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Event 15.9. 2018

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Khaella

Khaella


Posts : 69
Join date : 2018-09-15
Age : 28

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2018 7:55 pm

musela se usmát když řekl že ví že to není dobré Musím uznat že je to příšerné... ale nechtěla jsem to říkat otře si vlhká ústa a zadívá se na něj.. Kouká do očí a a na obličej Myslím že jsem vás už někde viděla. Ale už je to dlouho.. Nejste někdo kdo pracoval u pana krále? položí hrneček a jde si udělat pár kroků kde se protáhne a podívá se po lese je to tu krásné, ale asi bych měla jít bere si do rukou své šaty a prochází kolem něj děkuji za vaši pohostinnost pane. Bylo mi potěšením tu s Vámi být uklání se tomu muži skoro až k zemi. 'jak jdeš nízko, prokazuješ jak moc jsi mu zavázána' vzpomene si na princova slova a pousměje se. Na skoro zemi mu líbne botu a pak ještě chviličku zůstane v kleče a pak až vstává, ovšem stále s hlavou skloněnou
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 10, 2018 3:22 pm

Děvče. Nedělej to. Pokud tě to někdo kdysi učil, tady na to zapomeň jak jsem ti řekl, tady nejsi ve zlaté síni. Zvedni hlavu. Neponižuj se přede mnou. Tady jsou si všichni rovni, nejnuznější chudák i samotný král. Ano, viděla jsi mě, ale je to dávno, vážně dávno. A nejspíše o tom ani nevíš. Koukne se do jejích očí, lektvar měl mít hned dva účinky. Jeden je, že si vzpomene na vše, co se stalo. Měl ale malou pojistku,pro případ, že by kouzlo bylo moc silné. Měla si pamatovat, jen moment, kdy padla do bezvědomí. Nic víc. Bolelo ho to. Bolelo ho, když viděl vlastní sestru, jak je jen loutkou, chybí jí jen špagátky. Jak je to dlouho, co princ zmizel ?
Back to top Go down
Khaella

Khaella


Posts : 69
Join date : 2018-09-15
Age : 28

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 10, 2018 3:38 pm

*hledí na něj jako na někoho kdo asi ví o čem mluví* ovšem když neprokazu uctu k tomu kdo se o mě postaral jak pak se mu odvdecim za něco co pro mě udělal? Jak pak ukážu že jsem tomu někomu zavázána ? *Dá hlavu na stranu a zamýšlí se* princ zmizel .. je to snad 10 let? Co si pamatuji tak byl úžasný. Milovala jsem prince. Byl kouzelný co si pamatuji.. jen prostě.. když zmizel.. cítila jsem se.. prázdné. A Vám chybí Vás vládce?"
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 10, 2018 4:09 pm

Nemám vládce Khaello. Od doby, co jsem odešel z místa svého druhého narození, jsem sám sobě pánem. Navíc. Království mi dluží. Hodně. Jeho oči potemní, hlas je hlubší a hrubší než předtím. Pak si ale uvědomí, co se s ním děje a zase polkne tu hořkou nenávist. Tahle si jej sestřička nepamatuje. Ona si jej vůbec nepamatuje. Sestřička zná prince, krásného, oslňujícího a laskavého Mezi běžným lidem se řekne pouhé děkuji. Bez úklon, bez noblesy. Ale úsměv potěší.Usměje se na ní. Byl to příjemný čas má milá. Ale ještě než odejdeš, ještě tě požádám o jednu věc. Slib mi, že jí splníš..
Back to top Go down
Khaella

Khaella


Posts : 69
Join date : 2018-09-15
Age : 28

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 11, 2018 7:48 am

A kdo říká že vy jste obyčejný člověk? Zachránil jste šlechtičnu to z vás činí chrabrého ochránce *zaculi se a začervená, když ji poprosí aby mu něco slíbila..* a co by to mělo být? Pokud to bude v mých silách splnim *dá si ruce do složitého účesu a vyndavá spony aby jí vlasy spadli na záda v rovných pramenech připomínající bílý vodopád. Věděla že všechno co kdy bude tak už nebude stejně. Už bude hledět na svět trochu jinak*
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 11, 2018 10:09 am

Musíš mi to slíbit, záleží na tom jak můj, tak tvůj život. Rozumíš ? Proč se červenáš ? Copak tě rozhodilo? Prsty jí pomalu pohladí po tváři. Tak dlouho se jí nedotkl její hebké tváře. Byla ještě hebčí než si pamatuje. Na to, že si jej nepamatovala tak byla až překvapivě klidná. Možná, možná kdesi vzadu její hlavě je pořád ta princezna, se kterou si hrál a učil jí. Ubohá maličká. Sestřičko. To chtěl říct, ale neřekl, nesebral svou odvahu, aby vypustil ta slova z úst. Jak směšné. Neváhá se postavit králi,jeho gardě ani samotné Hitelfíně. Ale před ní se mu třese. Před malou dívkou, kterou by byl schopný roztrhat. Jeho vrány by neměli problém jí zabít mrknutím jeho oka, ale sakra. Nemůže ublížit své rodině, své malinkaté sestřičce, které slíbil do konce života věrnost. Proč dokáže být ke každému chladný, s každým si hraje a s ní ? S ní to nejde
Back to top Go down
Khaella

Khaella


Posts : 69
Join date : 2018-09-15
Age : 28

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 11, 2018 4:24 pm

*odstrčí se od něj jak je nahnevana že si o ni myslí jak je slabá! Ona není slabá! Je jen... Stydlivá!* Tak co ti mám slíbit? Zlato kolik uneses? Přízeň bohyně? Nebo co by to mělo být? *Z té jemné dívky se najednou stalo divoké malé děvče ve velkém světě. Měla strach ale kdo by neměl.. proč už tu není ONA? Modlila se k ní aby jí pomohla tak proč tu není? Proč když ji potřebují tak tu není? Pořád jsem slyšela 'holcicko tohle a holčičko tamto' ale jakmile jsem v průšvihu tak nic..*
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 11, 2018 6:10 pm

Nemyslel jsem to zle ses..děvče. Uklidni se. Nic z toho, co jsi řekla nechci. Chci jen jedno. Spi a zapomeň.Zaklínadlem jí pošle do hlubokých mdlob. V hlavě si nadává jak to jen mohl dopustit. Chytá jí do náruče jak padá a přesto si to neodpustí. Neboj se sestřičko. Bráška tě ochrání. Zavře jí oči a uloží na postel. Nedovolí si jí svléknout. Ani by neměl. Místo toho jeho rty šeptají slova, která přivolají ze stínů vlka. Dojdi pro Anemise. Ihned.


Last edited by Alchenor on Thu Oct 25, 2018 11:36 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 25, 2018 10:08 am

Vlk se vrátí po dlouhých dnech, princezna stále u něj na lóži ve spánku pomalu oddechuje, nemusí se bát toho, že se vzbudí. Spíš ho zaráží, kde je ten podělaný elf, co jej muselo schovat, aby jej ani Balroch nenašel. Ano, i tahle stvůra má jméno. Stvoření tvořeno z čisté energie, temnoty z jeho srdce. Byl to jeho věrný společník, strážce a hlavně špeh. Dokázal najít kohokoliv, tak proč tohoto zmetka ne ?
Hledej dál, někde být musí. I když je to elf tak před tvým zrakem se neschová.
Back to top Go down
Anemis

Anemis


Posts : 48
Join date : 2018-09-15

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 10:37 am

Po nějaké době se přišel podívat na místo, kam byl zván, to, co tu ovšem objevil nebylo nic jiného, nežli ta, kterou viděl ve vizi. Takže ty máš být ta... Khaella ? Nemohl ji ovšem vyděsit tím, že by okamžitě přednesl její jméno. Jen si k ní přiklekl, když ležela na... ani vlastně nevěděl, jestli se jí na těch kůžích leží pohodlně. Jen tedy přešel ke své původní práci a začal hledat mága, kterého nazvala Hitelfína princem Calebem, ten však nikde nebyl, stále se tedy nepřestával rozhlížet.
Back to top Go down
Khaella

Khaella


Posts : 69
Join date : 2018-09-15
Age : 28

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 10:43 am

snažila se ze svého dlouhého spánku probrat již několikrát.. ale, pokaždé to nešlo. Až teď! Konečně se jí podařilo otevřít oči. Cítila se slabá, ale možná to bylo proto že už si ani nepamatovala kdy naposledy jedla. Bylo to snad ještě na hradě? Ach kéž by tu byla ONA. Byla to nejbližší matce a teď jí chyběla.. Pokoušela se opatrně vstát aby až zase přijde ten šílenec aby jí opět neposlal do spánku. Ovšem když uviděla někoho jiného... Halo? Mohl byste mi prosím sehnat vodu? ano byla dehydrovaná a vyhladovělá. Byla bílá jako sníh a slabá že by si nedokázala utrhnout ani květinku. Hlas měla slabý a spíš tichý
Back to top Go down
Anemis

Anemis


Posts : 48
Join date : 2018-09-15

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 10:55 am

Bože.. unese si nevlastní sestru a ani vodu s jídlem jí nedává... Starat se o své vězně je svým způsobem také část mučivého věznění ! Ah.... měl bych ho naučit správným zásadám. Zpoza pasu vytáhl čutoru, musel si dát pozor, aby ji nedal tu s železitou krví, kterou nabral od poslední oběti, jež svůj poslední jekot nechal rozeznít Anemovým sklepem. Naštěstí si nespletl barvu tekutiny a tak dívce podal vodu. Tušil jsem, že je krutý, ale že by se o svou sestru ani nepostaral... Nadhodil. Dovedl to pochopit, ovšem musel nějakým způsobem navázat konverzaci.
Back to top Go down
Khaella

Khaella


Posts : 69
Join date : 2018-09-15
Age : 28

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 11:04 am

lačně a vděčně přijme čutoru s vodou a napije se. Jen opatrně tak jak jí to učili na dvoře, nemůže dát najevo že je žíznivá a hladová.. Pak mu čutoru podá Děkuji pronese vděčně a otře si ústa od vody zmáčená. Přišel jste mě zachránit? ovšem pak jí to dojde sestra? Nejsem jeho sestra. On... on mě pomohl před tou stvůrou.. bylo to tak? A nebylo to jinak? Nic si nepamatuju! To bude tím hladem. Vezmete mě domů?
Back to top Go down
Anemis

Anemis


Posts : 48
Join date : 2018-09-15

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 11:19 am

Děvče... kdyby jsi jen věděla, kdyby jsi tušila, co vše se děje za tvýma očima. Čutoru jí opět podá a v batožině najde poslední kousek chleba, musela tu být velmi dlouho a nevěřil, že by jí stačila jen trocha. Mohl by ji zasytit a též uhasit její žízeň byť jen jedním douškem krve, ale nebyl si jist zda i ona je takto zvrhlá či zvyklá. Vynechejte slušností. Musíte být vyhladovělá a dehydratovaná. Oba vlivy měly na lidskou psychiku a fyzickou aktivitu neuvěřitelný dopad. Po podání živiny do jejich jemných roztřesených rukou si vzpomněl na kůži Hitelfíny, její vlasy, kterých se chtěl dotknout. Nyní tušil, že musí být zcela podobné svou strukturou a když se jeho prsty dotkly hřbetu její ruky, ze vši slušností si jen užíval tu nádheru. Vypadal ovšem zcela přirozeně a prst sejmul také rychle, aby nebyl příliš nápadný. Ona mne pro vás poslala. Řekla, že vás unesl váš nevlastní bratr, který se má touhu se Hitelfíně mstít. Přišel jsem vás vysvobodit... copak by se pán, který vás nejprve zachrání zachoval tak, že by vás nechal dojít až do takovýchto stavů ? Zachránce by vás doprovodil do vašeho domova, není liž pravda ? Nevěděl, zda se princ brzy neukáže a proto musel jednat rychleji, než by běžně jednal. Cílem bylo ji dovést v bezpečí domů. Tedy alespoň dle úkolu od Hitelfíny.
Back to top Go down
Khaella

Khaella


Posts : 69
Join date : 2018-09-15
Age : 28

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 11:30 am

Když mohla vynechat slušnost okamžitě se zakousla do toho chleba a vypila mu tu vodu. Cítila se lépe, to musela uznat. Bylo jí jedno kdo je ten člověk, bylo jí i jedno to jak je bílý. Jindy by se ho možná i bála, ale teď? Bylo to to nejbezpečnější co mohla teď mít. Aniž by přemýšlela okamžitě vstala a silně ho objala. A držela Děkuji. Ach ano děkuji. Při mocné Hitelfíně děkuji! Slibuji, slibuji že Vám dám cokoliv jen mě odsud dostaňte prosím. Dřív než se vrátí.. nevnímala jeho chladnou kůži možná mu byla jen zima. Je jí to jedno, co jí ale jedno nebylo byla věta, kterou řekl nevlastní bratr? on je můj bratr? řekne tiše a snad se strachem
Back to top Go down
Anemis

Anemis


Posts : 48
Join date : 2018-09-15

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 11:45 am

Koukal jak pije a sytí se, na okamžik se pousmál. Je vždy zajímavé vidět, jak je osoba vděčná i byť jen za kousek dobré obyčejné stravy. Jak se doušek vody mění v tu nejvzácnější jinak obyčejnou tekutinu. V moment kochání se její nevinností a touhou po přežití mu padla kolem krku. Jediným štěstím bylo to, že neviděla, jak jeho nezdravě vypadající kůže mírně pod očima rudne. Nezažil dotyk... teplo lidské kůže jinde, než když se prohraboval vnitřními dutinami a vytahoval ještě horká játra. U....u..uhm... Netušil, co by měl říct, snad ani nevěděl, co by měl udělat, jen se otřepal a ruce bázlivě natahoval k podobnému stisku, kterým ji objímal on. Ruce se mu snad poprvé za život třásly a netušil, zda-li je dotyk příjemný či nikoliv. M...měli bychom jít. S..smím vás ještě o něco poprosit ? Snažil se myslet racionálně a proto se podíval svým zářivým pohledem do těch jejich klidných nebeských očích.
Back to top Go down
Khaella

Khaella


Posts : 69
Join date : 2018-09-15
Age : 28

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 11:54 am

držela ho pevně a pak ho pohladila po zádech. Nevěděla jak jinak by mu mohla nyní projevit svou vděčnost. slibuji, že zařídím u Hitelfíny vše co jen si budete přát.. Pak ho pustila a začervenala se. Své rozcuchané bílé vlasy, které nyní vůbec nevypadali jako normálně, kdy se měla uhlazené a učesané, si dala za ucho. Až pozdě si uvědomila jak musí vypadat před tím mužem omlouvám se můj pane za svůj vzhled. A za to, že jsem vás objala spojí ruce před sebe a skloní hlavu Prosím, žádejte o cokoliv. A považujte to již za splněné
Back to top Go down
Anemis

Anemis


Posts : 48
Join date : 2018-09-15

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 12:05 pm

Troufale jí přejel rukou po vlasech a upravil jejich rozcuchanou podobu. Pousmál se v koutku svých světlých rtů. Lícní kosti vystupovali z obličeje na světle a pronesl svou prosbu. Vyslovte jednoduchá slova... Descento Elagvane de Calebo.. Nic víc si pro vaše bezpečí nepřeji a ani ona. Doufal, že pronese ona slova. Tak by si zajistila své bezpečí a on tak i své částečné. Koukal jen do jejích očí. A neomlouvejte se za svůj vzhled. Naprosto to chápu. Dovedete běžet ? Či alespoň chodit ?
Back to top Go down
Khaella

Khaella


Posts : 69
Join date : 2018-09-15
Age : 28

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 12:11 pm

když jí přejel po vlasech začervenala se ještě víc. A když pronesl svou žádost.. Moc dobře věděla co je to za kouzlo. Chtěla ho i použít, ale copak to šlo? Vždyť ani nevěděla jak se jmenuje! takže tak se jmenuje? Caleb? koukne na něj a pak rozšíří oči jako princ Caleb? Tohle bude ještě divadlo.. Stiskla mu ruku a nadechla se. Zavřela oči a snažila se ho vybavit si Descento Elagvane de Calebo! její hlas se změnil v hluboký a kolem ní se objevila světle zelená záře, která nad její hlavou byla už neustále. Opět se usměje a pustí ho Omlouvám se, ale potřebuji někoho silného vedle sebe abych to mohla říct dokážu běhat? nevím, nikdy jsem neběhala. Nepotřebovala jsem to.
Back to top Go down
Anemis

Anemis


Posts : 48
Join date : 2018-09-15

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 12:44 pm

Tušil, že se na to zeptá a nevěděl, zdali jí má odpovědět popravdě,nebo ne. Jen se tedy zadíval do jejich očí a pokývl na souhlas jejího mínění. Když ho chytila za ruku, opět nečekal onen dotyk, takže se jeho trnutí opět vrátilo. Nedalo se vlastně ani přesně popsat, co to bylo. Něhu jako takovou nikdy nepoznal. Rodiči byl odkopnut jako kus hadru, čas tak trávil jen s chůvou, která mu podobné věci jako držení za ruku, obejmutí a podobné dotyky nedala nikdy ani poznat. Po puštění se mu alespoň vrátil onen postrádaný cit, který doopravdy znovu rád nechal proudit celým tělem. Rozhodl se jí cestu usnadnit úplně.. vzal její slabé nohy pod koleny a podepřel ji v oblasti zad, jako se klasicky zvedají nemohoucí do náručí. Nebyla těžká, spíše velmi vláčná a tušil, že by tak dalekou cestu nedošla sama. Rozběhl se... Vítr šlehal do tváří a slunce, které neměl přílišně v lásce, jeho oči dokonce i oslepovalo. Snažil se ji chránit před vlivy přírody a neustále kontroloval, zdali je v bezvědomí nebo ne. Věděl, že se takto nevyhne problémům, jež ho při následujícím střetu s princem čekají, ovšem měl v rukávu tajnou zbraň.
Back to top Go down
Khaella

Khaella


Posts : 69
Join date : 2018-09-15
Age : 28

Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 1:07 pm

Byla mu stále zima? Proč měl stále tak chladnou kůži?  A nechtěl mě unést někam do nějaké jiné skrýše kde by mě nechal hladovět? Ne, na takové věci není čas přemýšlet. Nikdy by nevěřila že se jí tak moc bude chtít jít domů.. Když si jí vzal do náruče a začal sám utíkat, schovala si hlavu do jeho hrudi aby jí vítr nešlehal do obličeje. Vlastně si nevšimla kdy se počasí změnilo? Kdy z deštivého se stal slunečný den? Může za to Hitelfína? Jistě.. kdo jiný. Když s ní utíkal měla čas přemýšlet. Když je tedy ten muž.. Caleb její bratr.. znamená to že ona... je dcera krále? Koukla na něj a objala ho kolem krku a zašeptala mu do ucha aby jí vůbec slyšel Berete mě domů pane? až po této větě se zase stáhla do klubíčka na jeho hrudi neznala ani jeho jméno. Musela se mu nějak odvděčit. Musela mu ukázat svou vděčnost a loajalitu... co budete žádat od Hitelfíny? Moc? Bohatství? to přeci lidé chtějí ne? Nebo snad... nebo snad nesmrtelnost?
Back to top Go down
Sponsored content





Event 15.9. 2018 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Event 15.9. 2018   Event 15.9. 2018 - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Event 15.9. 2018
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Trpasličí les - event 02

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Safroeon :: Území Safroeonu :: Temný les-
Jump to: