Chosen place
Chosen place
Chosen place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Komnata bohyně Hitelfíny

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeTue Sep 18, 2018 4:44 pm

Byl podzimní podvečer a venku se pomalu ale jistě začalo stmívat. Od krále odešla během pár hodin co už byl při vědomí. Nemohla toho hnusného lidského červa ani cítit! Natož jej vidět! Nechápe jak mohla zplodit dívku s bílými vlasy když ona je má zelené a ten "král" hnědé. Lehne si na svou královskou postel, když v tom ucítí v hrudi cosi zvláštního. Snad strach? Zná to vůbec? Kdo by mohl být v nebezpečí tak moc až by volal její jméno? Jistě je spousta tvorů v celém Safroeonu, co se k ní modlí... Ale tohle je něco jiného. Nyní je to intenzivnější. Až pak jí to došlo.. Khaella! Utekla z paláce a nyní je v nebezpečí! Ach ty holko nešťastná! Máš štěstí, že tě teďka nevidím! Měla bych jí pomoci? Nebo ať se z toho vylíže sama? Ovšem pak to uslyší! To slovo.. To jediné slovo které toužila slyšet od dob kdy se Khaella narodila.. "Maminko" Jsem máma. Konečně mě přijala! Najednou se veškerá zloba vytratila v královské posteli leží všemocná žena, která se cítí oslabena. "maminko" to slovo jí opět uvízlo v hlavě a nyní věděla, že již nesmí déle váhat! Nastoupila do kočáru a jela za čichem své dcery
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeSat Dec 01, 2018 12:36 pm

Zjeví se z mlhy. Rozhlédne se a jak čekal, samozvaná bohyně se ve své ložnici nenacházela. Což mu bylo jedno. Chtěl tam nechat jen jednu věc.Schválně jak moc budeš šílet.Zanechá dopis uprostřed její postele společně s růží. Začne se smát sám pro sebe a odchází zpět do mlhy. Slyší něčí volání.
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeFri Feb 15, 2019 10:04 am

Vstoupí do komnaty, za tu dobu, co tady nebyl se tu pohnulo jen pár knížek. Zanechá jí tu další list.
Potřebuji s tebou mluvit. V území víl. Je to neutrální území.Máme tady problém, který je větší než my.Nedělá to rád, ale to co se tam objevilo může mít za následek likvidace všeho.
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeMon Apr 01, 2019 12:10 pm

*vešla do své komnaty stále jen v tom lehkém oděvu a zavolala si svého nejvěrnějšího z nejvěrnějších.* Alestore mohl bys na chvíli? *Na vykání kašle. Ona je tu ta bohyně. A moc dobře to ví. Sedla si do mohutného křesla a začala rozcesavat své zelené vlasy. Byla slabá a unavená. Potřebovala trochu energie.. a kdo jiný by jí jí mohl dát než někdo kdo v ní věří?*
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeMon Apr 01, 2019 12:18 pm

Ano má paní, jsem vám plně k službám, bez jakýchkoli mezí.Vejde v plné zbroji a narovnán. Víc než stráž krále je stráží jeho milované, té krásné a dokonalé bohyně. Pokleká před ní a skloní hlavu.
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeMon Apr 01, 2019 12:37 pm

*koukne na něj a usměje se. Pak jde před něj a ukazovacek mu položí na bradu a zvedne ho a pak ho chytne za paže* Alestore.. slabnu. Me tělo je čím dál slabší. A já nevím co dál. Lidě přestávají věřit ve svou bohyní. A já slabnu čím dál víc. Potřebuji krev. Silnou krev...
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeMon Apr 01, 2019 1:13 pm

Kývne hlavou a dojde pro pohár, vrátí se zpět před ní.Víru v tebe má paní budu šířit. Budou tě ze strachu před trestem mojí ruky, požehnanou tvou slávou a tvou božskostí. Budu posilňovat vše co tě symbolizuje. Ale teď má paní..nechá jí, ať do rukou chytí onen pohár. Poté vytáhne nůž a pohlédne do jejich očí.Na váš povel má paní
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeMon Apr 01, 2019 2:12 pm

*kyvne. Potřebovala jeho krev. Ani ho nenechala ho riznout a sama mu velkými ostrými zuby prokousla hrdlo a lačně pila. Ta vědomost že on v ní věří. Doopravdy věří je tak silná a úžasná že jeho síla je je tak mocná... Pak ho pustila a nechala ho být. Laskavě mu i zahojila ránu* omlouvám se. Ale potřebovala jsem to
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeMon Apr 01, 2019 2:35 pm

Když se zakousne zakření se a hekne, nevědomky jí obejme a do její kůže zaryje nehty. Byl zvyklý na bolest, ale tahle jej překvapila a zaskočila. Na druhou stranu po těch pár prvních šocích povolil a nechal svou bohyni pít, dokud potřebovala. Miloval jí, adoroval, uctíval. Když se odtáhla od krku a velkoryse jej zahojila, opět poklekl. Já se omlouvám má drahá paní. To objetí bylo z šoku, nevěděl jsem v ten moment co činím. Žádám odpuštění drahá paní.Dotkl se bohyně ! Dotkl se její hebké pokožky, objal jí! V jeho očích bylo zvláštní štěstí
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeMon Apr 01, 2019 4:41 pm

*otirala si ústa od kapky krve. Byla sladká a silná plná víry. Koukla na něj*odpuštěno. Teď milý Alestore.. *sedla si do křesla a jemu též pokynula aby si sedl* mám pro tebe velmi důležitý úkol... Chci abys chránil princeznu a toho strážce Finna. Tihle dva se nesmí dostat do blízkosti krále. S okamžitou platností. Když to zvládneš... Dám ti to co budeš chtít... Když ne.. dám ti nesmrtelnost a navěky budeš otročit v mých službách...*primhourila oči* zvládneš to?
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeMon Apr 01, 2019 5:56 pm

Zahledí se do jejich zelených očí, to co mu nabízí je pro něj odměna v obou případech.Vaše slova jsou svaté přikázání. Ještě než jste řekla své přání, souhlasil jsem s ním má paní.Přejde ní a odloží své zbraně, pak usadí vedle ní a čeká na další přání, rozkazy či jen slova, která by mu chtěla říci. Jak jinak, pro svou lásku, dokonalou ženu v jeho očích i v realitě by udělal cokoli by si jen přála.Kde jest vaše dcera a onen strážný a pokud mohu být tak smělý a drzý.Opět se ukloní před svou dokonalou paní.Budu je chránit, ale potřebuji abyste vydala nařízení, že ti dva mají být stále spolu. Rozděleně je nemohu chránit. A pokud by vaše božskost byla tak velkorysá, chtěl bych do svých řad i toho nového. Christiana. Je zkušený, sám jsem jej sledoval. Jako posila by byl vhodný. Vznáší velké požadavky, ale na druhou stranu je po něm žádána ochrana dcery bohyně.
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeMon Apr 01, 2019 7:09 pm

*přimhouří oči a nakloní hlavu na stranu* pokud vím tak Christian chrání krále. Což mě přivádí k dalšímu přání... *Pohladí ho po tváři a jeden zatoulaný pramen vlasů mu dá za ucho* .. zrus veškerou ochranku krále. Je to velice důležité drahý Alestore. A co se týká Christiana... Je oficiálně pod tebou. Dělej si s ním co jen chceš. Jako se všema. I s Finnem. Je mi to vlastně jedno. Jen potřebuji aby Khaella byla mimo jejího otce. Dokážeš to? Vím že chci hodně ale je to pro dobro celého Safroeonu.. pak už bude lip.. *řekne jemně a něžně*
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeMon Apr 01, 2019 7:26 pm

*Narovná se a usměje se. Zvláštní přání které ovšem velmi rád splní.* Nahradí je moji lidé. Ty slabochy pošlu je do severních hor na průzkum. Z těch krajin se nikdy nikdo nevrátil. Drží se tady na těch postech jen jako synové baronů. Nepotřební.*Usměje se s políbí její ruku, ostýchavě, rychle dýchá a rudne.* Jak si přejete má paní. Ještě další přání ? Cokoli na srdci ?* Je jako panna, která poprvé vidět mužský úd*
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeMon Apr 01, 2019 8:00 pm

nechápej mě špatně.. Ale já nechci aby měl král vůbec nějakou ochranku... Hodlám krále nahradit. Pak už celý Safroeon bude líp. Chtěla bych pro Safroeon lepší místo a lepšího vladaře. Řekni mi... jak by se ti líbilo být rádcem bohyně? usmívá se. Ví že za to by vraždilo mnoho lidí. a on jistě také.
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeMon Apr 01, 2019 10:36 pm

Rádce, to by byla pro něj pocta. Její rádce ? To by pro něj byl splněný sen ! Dokonalost. Jeho srdce zrychlí, má nutkání skákat radostí. Ale tyhle pocity jsou pouze v něm. Jeho reakce je taková, že se široce usměje a pohlédne jí do tváře. Kývne a rty se mu třesou tím, jak se v něm pere vše to napětí, všechny ty pocity. Chová se jako dítě v učení. Má paní, jednotka je pod mým velením. Jsou to moji muži a ať už chcete s králem udělat cokoli, oni budou stát jako solné sloupy. Navíc bude to méně podezřelé, krále stále někdo bude hlídat, i když možná na oko, ale bude. Ale pokud si přejete, abych ty neschopné hlupáky zmasakroval, stačí jen říct má dra.. tedy začne kašlat, tohle mu ujelo, nemůže jí takto nazvat, boha živého.. tohle by mohlo stát vše o co se snaží, již nikdy by se k ní nedostal a dala by jej možná i popravit. ...má.. drahá paní a stane se tak
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeTue Apr 02, 2019 5:45 am

*má pravdu. Ten kluk má pravdu. Zamýšlí se. Ano.. pokud to tlustý prase nebude nikdo hlídat tak mu to bude podezřelé... Ale jak.. ano! Alestor je nejlepší ze strážců! Vstane a jeho "přeřeknutí" nebere v potaz. Možná že kdyby Alestora dala ke králi...* Drahý Alestore. Máš pravdu. Řeknu ti celý plán protože věřím že mě nezklames. Jinak všechno co ti kdy bylo drahé zničím. A ani mě to nebude stát tolik námahy.. pokud mě zklames vystavím tě před celý Safroeon jako zostuzení bohyně. A pak ti nechám setnout hlavu a tu pak povesim nad svou postel abych každý den měla na očích tvou neschopnost, platí? *Říkala to vážně bez známky úsměvu s hořkosti v hlase* takže plán je takový že jsem se spojila s Valkyrii která je zároveň královnou Safroeonu. Královna před kterou jsi klekl a sliboval jsi ji věrnost.. nicméně jsem se s ní spojila a hodláme krále sesadit z trůnu tim nejhorším možným způsobem. Oběma nám moc ublížil a celému Safroeonu též. Místo něj dosadíme mou dceru a královnineho syna Finniana. Ano to je ten strážný...
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeTue Apr 02, 2019 8:12 am

Zabít krále? Někoho, komu jsem přísahal věčnou věrnost ?Vstal a prošel se po pokoji.Chtěl dělat že je nerozhodný, že to pro něj činní neskutečně těžké rozhodnutí. Ale přitom by,o prosté. Ale musí vzít i na mysl fakt, že on byl jeden z těch který královnu vlekl pryč.Přijímám váš rozkaz a klidně jej podříznu sám. Jen žádám jednu jedinou věc. Chtěl bych ochranu před paní Dianou. Byl jsem jeden z těch ,kteří jí vyprovázeli. Mám obavy, že ke mně chová určité známky agrese.Opět poklekne a políbí jí ruku.Tak jako tehdy vám přísahám svou věrnost a dávám vám na oltář vlastní bytí. Moje vlastní tělo. Jsem jen váš má paní!Ukloní hlavu.
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeTue Apr 02, 2019 3:07 pm

*přimhouří oči. Kdysi takhle klečel a přísahal věrnost Diane.. a pak ji odvlekl... Proč by to neudělal tobe?* Neprijimam tvou oběť v podobě vernosti a na oltáři tvého těla. Kdysi jsi sloužil Diane a pak se jí zřekl ba ji i odvlekl.. co by ti bránilo to udělat nyní mě? Jak mohu vědět že se mě nezreknes kdyby se něco stalo? Potřebuji mít vedle sebe nekoho kdo mě bude skutečně sloužit tak abych když to řeknu tak aby se to splnilo bez mrknutí oka... *Stoupne si před něj aby ona byla výš než on.*
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeTue Apr 02, 2019 3:38 pm

Má paní, copak jsem vám nesloužil věrně již v době, kdy zde ještě byla paní Diana ? Neplnil jsem každý příkaz jako by to bylo svaté přikázání ? A i teď ? Má paní, má drahá bohyně. Vy víte jak moc silná víra v mém srdci plane, ve věčné světlo , ve vás! To právě Vy jste mě zachraňovala, dodávala mi odvahy v bitvách, kdy smrt byla jistá, právě vy jste mě vedla v každém mém rozhodnutí. Ale pokud pochybujete o mé věrnosti vám, mé bohyni, kterou tam vroucně miluji..Zastavil se. Řekl něco co neměl.
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeTue Apr 02, 2019 4:04 pm

*střelila po něm pohledem když řekl slova lásky. Určitá láska k bohyni je zdravá ale tato? Pokynula mu aby vstal a stále jen neklecel* miluješ? Nestojis si snad za svými city že to nechceš dorict? *Posadila se do křesla a nasadila na sebe zupanek* vím jak jsi byl oddaný mi ještě před tou nehodou s Dianou. Vážím si toho nicméně se obávám toho nejhoršího. Nechci abyses proti mě někdy spiknul. Tvou lásku ti odpouštím. Stejně tak tvá slova jež byla vyrknuta. Pro to abys dokázal svá slova chci abys mi donesl bylinu. Je to jednoduchá bylina nicméně ji má u sebe žena jménem Firesse. Ta žena mluvila s mou dcerou. Bylina o které mluvím je šalvěj. Dobeš mi ji. A já ti pak uverim
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeTue Apr 02, 2019 4:34 pm

Rudl a panikařil.Má-má paní, Já.. já si za svými city stojím!Promluvil svým hlubokým a stále rozklepaným hlasem. Má paní, pokud máte zájem, vysvětlím vám to.Stoupne si před ní nemá již co skrývat, jeho největší tajemství bylo vyřčeno a to přímo před bohyní.Firesse říkáte ?Dobrá. Když jí najdu, mám donést ještě něco, co potvrdí mou přítomnost v jejím době, či mou přímou konfrontaci ?Hodlá splnit její příkazy do posledního detailu.
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeWed Apr 03, 2019 5:49 am

*usmála se. Mohla mu říct aby ji donesl jeji hlavu a stimuluje i hlavu Finna ale... Všechno přijde.* Jestli chceš vysvětlovat, vysvetluj. Nicméně jsem řekla že ti to odpouštím. A co se týká te ženy.. chci abys ji dobře si ji zapamatoval. Vypadá jako čarodějnice. Nicméně ty ji neseberes a nepovedes před soud. Dobrá?
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeWed Apr 03, 2019 6:10 pm

Polkne a narovná se.Pokud mohu má paní, nejdříve bych splnil úkol, který jste mi zadala. Poté, jestli to bude možné a dovolíte, bych vám to při předání vysvětlil m-má drahá paní.Zakoktal a ruce založil tak, aby nebylo vidět jeho zatnuté pěsti.Smím se vydat plnit úkol ?
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeWed Apr 03, 2019 7:27 pm

Usmála se. Přeci jenom k ní doopravdy něco cítí! Naklonila se k němu a libla ho na tvář* ano můj drahý Alestore. Jen jdi. Vykonej oč tě tvá královna zada. Pak budeš moci být tím kým chceš. *usmála se a libla ho na čelo a pošeptala* Custodio. *V tu chvíli se nad Alestorem objevilo zelené světýlko. To světýlko ho bude chránit. Ale to on jistě už dávno ví*
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitimeWed Apr 03, 2019 7:42 pm

Zdrudnul, stejně jako pokaždé, když se takto k němu přiblížila, ale při doteku jejich rtů na líci jeho vousaté tváře se mu zastavilo srdce. Pohledem jí poděkoval a usmál se sám pro sebe. S ukloněním odejde v místnosti a mezi dveřmi nechá jejich pohledy naposledy setkat Brzy na viděnou lásko. Jde přímo chodbou. Tady je monstrem a jeho těžký dusot se rozléhá po chodbě. V momentě kdy najde prvního strážného, který se postaví do pozoru a začne jej vítat.Zavolej mi Christiana. On ví, kde mě najde.
Back to top Go down
Sponsored content





Komnata bohyně Hitelfíny Empty
PostSubject: Re: Komnata bohyně Hitelfíny   Komnata bohyně Hitelfíny Icon_minitime

Back to top Go down
 
Komnata bohyně Hitelfíny
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Princeznina komnata

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Safroeon :: Královské město :: Palác :: Komnata bohyně Hitelfíny-
Jump to: