Chosen place
Chosen place
Chosen place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 První návštěvník

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

První návštěvník Empty
PostSubject: První návštěvník   První návštěvník Icon_minitimeTue Apr 30, 2019 11:57 pm

Mori s prudkým zabrzděním, až se prach na zemi zvířil, doslova vyhodil Savaziel ze sedla, a ta jen rychle zaběhla dovnitř. Snad nebude vlk škrábat na dveře... Kůzlátka, otevřete vrátka, to jsem já, vaše maminka ? Usmála se a vzala na sebe rituální šaty a v rychlosti jen stáhla korzet, jelikož to bylo to jediné, co se v předsíni válelo a čas na to sbíhat dolů do ložnice nebyl. Musela se jen obléci, aby za předpokladu jeho další návštěvy nebyla naprosto v obrazu takovém, jakém se na tento svět dostala při rituálu vyvolání u portálu na zapomenutém obětišti.
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

První návštěvník Empty
PostSubject: Re: První návštěvník   První návštěvník Icon_minitimeWed May 01, 2019 12:01 am

Nazdar příteli, panička je uvnitř ?Prohlédne si zvíře a pomalu přijde ke dveřím. Sice by se mohl protáhnout do některé z místností a vylekat jí, ale chce se ukázat jako dobrák.Ťuk ťuk ?
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

První návštěvník Empty
PostSubject: Re: První návštěvník   První návštěvník Icon_minitimeWed May 01, 2019 12:06 am

Savaziel slyšela jen Moriho odfrknutí a jeho dusot kopyt, jak nervózně přešlapoval na místě. Démonka tmavěmordé kůže se zlatavými kresbami po těle, pár jizvami, ze kterých jasně vystupovala ohnivá barva planoucího krbu, tělo útlé, ale ne však příliš, tvary na správných místech vyplněné. Rituální šat nebyl ani přílišně dlouhý, černý a přetažený v pase stejnobarevným korzetem, který ještě podtrhoval rozdíl mezi zadečkem, boky a pasem. Pootevřela dveře a jen tak nakoukne, nikdy zde neměla hosty ani nic podobného. Tenhle byl první, kterého by i vpustila dovnitř. Přejete si ?
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

První návštěvník Empty
PostSubject: Re: První návštěvník   První návštěvník Icon_minitimeWed May 01, 2019 12:14 am

Jsem chudý pocestný, nemáte doušek vody ?usměje se a doufá, že tu hru bude hrát s ním. Naneštěstí pro něj se mu při pohledu na její tělo začnou v jeho vlastním těle věci, které nikdy nezažil.Nejraději by jí povalil na zem a začal se do ní dobývat.Nure, sakra srovnej se, tohle nejde. Probere se a opět se na ní podívá a snaží se sledovat její výrazy i tělo.
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

První návštěvník Empty
PostSubject: Re: První návštěvník   První návštěvník Icon_minitimeWed May 01, 2019 12:21 am

S mírným zavrzáním otevře dveře a usadí ho na židli ke stolu. Sama popojde k pultíku s čirou vodou ve džbánku a podá ji jemu na stůl, podívá se mu do očí a poté se ohne k rozdělání ohně, ohnutá má na něj jako na dlani vyšpulený zadeček, který by si stačilo jen vzít jako na podnose. A copak vás sem přivádí ? Po chvilce snažení oheň chytí a ona se spokojeně otáčí na onoho "pocestného", tyhle hrátky se jí začínají líbit a nevědomky jen kříží nožky.
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

První návštěvník Empty
PostSubject: Re: První návštěvník   První návštěvník Icon_minitimeWed May 01, 2019 12:28 am

Sledoval jsem nějakou stezku a zabloudil jsem na ní. Pak ale najedou se okolo mě prohnala dívka na zvláštním zvířeti a tak jsem se vydal sem. Když o tom mluví jak se sem dostal, vrývá si do hlavy onen pohled, který zapříčinil bouli na jeho kalhotách, sucho v puse a jeho přisunutí blíže ke stolu.Děkuji vám za pomoc, mohl bych ještě zůstat a ohřát se ?
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

První návštěvník Empty
PostSubject: Re: První návštěvník   První návštěvník Icon_minitimeWed May 01, 2019 12:34 am

Po vnitřní straně stehna jí cosi pomalu stékalo, byla poměrně nervózní, protože něco takového pro ni byla věc ne příliš častá. J-jistěže, není problém, chcete býti zde, nebo vám mohu nabídnout své lóže na kožešinách ? Usměje se, jako správný hostitel a tak se jen ukloní, přičemž si pod stolem všimne čehosi zvláštního, čemuž by jistě ráda věnovala větší pozornost, ale bylo jí to.. um.. Je to host. Jako každý jiný, co velí etika ? Host je náš pán. Opakovala si naučená slova, která z nějakého důvodu nepomáhali.
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

První návštěvník Empty
PostSubject: Re: První návštěvník   První návštěvník Icon_minitimeWed May 01, 2019 12:39 am

Zdali budete štědrá natolik, že mi toto nabízíte, budu spát tam, kde mě uložíte drahá paní.Ze slušnosti se zvedne a neuvědomí si svou erekci. Ukloní se, až v ten moment si uvědomí co se děje.Sakra, sakra.. sakra..jsi démon ! Co se to s tebou děje ? Opět se posadí a přisune se co nejvíce
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

První návštěvník Empty
PostSubject: Re: První návštěvník   První návštěvník Icon_minitimeWed May 01, 2019 12:44 am

V tom případě... um... pojďte prosím za mnou. T-takový ? Větší než toho trpaslíka, o kterého jsem se posledně starala... Kruci, to tě rozhodí tenhle a u jiného jsi naprosto v klidu ? Pomalu našlapávala na schody a vedla ho do nitra Priviarova domu, níž... Do ložnice.
Back to top Go down
Sponsored content





První návštěvník Empty
PostSubject: Re: První návštěvník   První návštěvník Icon_minitime

Back to top Go down
 
První návštěvník
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» První návštěvník
» První hra - Regis

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Qeentreen :: Území Qeentreemu :: Území víl :: Magický les - elfové a víly mají les jen jeden :: Priviarova chatrč-
Jump to: