Chosen place
Chosen place
Chosen place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Debata v kovárně

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Debata v kovárně Empty
PostSubject: Debata v kovárně   Debata v kovárně Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 1:42 pm

Místnost byla pokrytá prachem. Nikdo zde nějakou dobu nebyl. Nebyla tak dobře vybavená jako královská kovárna v jejich domově, ale na to, že pro trpaslíka jsou to v podstatě polní podmínky, kdejaký člověk ale za takovou by dal duši a veškerý majetek, který snad kdy v životě měl.Nikdo nic neví tedy. Ale znám někoho kdo by mohl. Je to elfka, Ineyt se tuším jmenuje. Zachránil jsem jí prdel v té samé hospodě před bandou lovců odměn. Dluží mi. Kdyby ses někdy vydala do města, zkus se po ní opatrně poptat.Mohla by něco vědět, něco co by nám dost dobře mohlo pomoci. Zažehne výheň a vše odprašuje.Podej mi svou zbraň dítě.
Back to top Go down
Thaletelin Mondarre

Thaletelin Mondarre


Posts : 20
Join date : 2019-03-06

Debata v kovárně Empty
PostSubject: Re: Debata v kovárně   Debata v kovárně Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 1:52 pm

Nepodává mu žádnou a místo toho začne svou debatu. Elf. Vážně. Elf ? Nevím, jak moc jsi se do hlavy praštil, ale patrně jsi zapomněl na mou výstavku v domově. Ano, mluvila a drobných úlovcích, které si vždy dovolila sebrat jako trofej, když nějakého zabila. Nosánek nahoře, uši by zasloužili přistřihnout.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Debata v kovárně Empty
PostSubject: Re: Debata v kovárně   Debata v kovárně Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 2:06 pm

Thal. Znám tvé zanícení proti nim. Ale jsme ve válce, ať si říká kdo chce co chce. A prohráváme. Hodí se nám každá informace. I když je to od elfa, ta informace pro nás může mít cenu života a svobody. Taky je nemusím. Taky bych nejraději všem těm povýšeným sviním rozdrtil hlavu. Ale stále jsou tady lidé co nám dluží. A ona mi dluží hodně. Věř mi. Ve zdech toho hradu se něco děje. Něco co brzy ohrozí všechny a to nejen trpaslíky. Mluvím tady o lidech, elfech, dokonce i samotné přírodě. Jen chci svobodu pro své lidi, chci aby naše království zase mohlo povstat s hrdým lidem. A už jsem zoufalý a starý. Proto se uchyluji k těmto řešením. Navíc. Kdo bude méně nápadný ? Trpaslík a nebo elf ?Sleduje jí jak rudne vztekem.Pokud zemřu, velení padne na tebe, je ti to doufám jasné.
Back to top Go down
Thaletelin Mondarre

Thaletelin Mondarre


Posts : 20
Join date : 2019-03-06

Debata v kovárně Empty
PostSubject: Re: Debata v kovárně   Debata v kovárně Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 5:07 pm

Dupne, přesně jako to malé dítě a to byla vlastně tak trochu pravda.. bylo jí přeci teprve 37. Supěla. Hele, jestli něco dluží tobě, paktuj se s nimi sám, nic s těmi, kteří na nás pořádali hony mít nebudu ! Když promluvil o vedení, stalo se z ní snad to nejdrzejší a nejprotivnější děcko na světě. Vést nic nebudu ! Nejsem trpaslík, kterýmu by se líbilo mít za sebou zástupy nesvobodných trotlů, kteří jen čekají na každý mý slovo ! Nechci a nechci a nechci !
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Debata v kovárně Empty
PostSubject: Re: Debata v kovárně   Debata v kovárně Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 6:27 pm

Čekal jsem že pochopíš kam tím mířím. A že se nebudeš vztekat jako jako děcko. Nepochopila jsi, že Já už se ve městě ukázat nemůžu, jelikož ten muž nejspíš přežil. A jestli přežil, moje tvář už je rozvěšená všude po tom špinavém městě. Ty se tam ještě proplížit můžeš. Tedy, mohla jsi. Thaletelin Mondarre, pokud jsme pro tebe jen banda trotlů, hloupých a bezcenných... nemáš tady co pohledávat. Jestli si tohle o nás myslíš, najdi si útočiště jinde. Máš čas se rozmyslet. Zítra chci odpověď. Pokud chceš, abych ti upravil zbroj a zbraně, upravím ti je. Vděčím ti za život a tohle ti chci dát jako poděkování. Pokud ne, odejdi.Nejraději by jí vrazil facku až by letěla ze dveří, místo toho na kladivo nasadí hlavici s beraní hlavou a sundá zkroucený zásobník ze zad. Bude jej muset kompletně vyměnit.
Back to top Go down
Thaletelin Mondarre

Thaletelin Mondarre


Posts : 20
Join date : 2019-03-06

Debata v kovárně Empty
PostSubject: Re: Debata v kovárně   Debata v kovárně Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 6:32 pm

Kopne do blízko stojícího kladiva, dokud nepřeletí polovinu kovárny a nerozezvoní se o zem. Ještě jednou se naposledy nadechne a vychází ze dveří, které zavírá se silným prásknutím. Nic ji nerozzuřilo víc, než kamarádíčkování se s elfy, vše, co říkala následovně mohla přiznat, že bylo v afektu. S vrčením odešla z útočistě... snad vychladnout do lesa.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Debata v kovárně Empty
PostSubject: Re: Debata v kovárně   Debata v kovárně Icon_minitimeTue Aug 20, 2019 2:37 pm

Po několika dnech oprav se mu konečně podařilo, opravit a dokonce i vylepšit zásobníky, nyní jsou schopné přebytečnou energii poslat do prostoru, mohlo by to zabránit přetížení kladiva.
Back to top Go down
Sponsored content





Debata v kovárně Empty
PostSubject: Re: Debata v kovárně   Debata v kovárně Icon_minitime

Back to top Go down
 
Debata v kovárně
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Safroeon :: Území Safroeonu :: Temný les :: Útočiště-
Jump to: