Chosen place
Chosen place
Chosen place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ošetřující postel

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Thaletelin Mondarre

Thaletelin Mondarre


Posts : 20
Join date : 2019-03-06

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 8:05 pm

Seděla u něj již velmi dlouho a dělala přesně to, co jí bylo řečeno, že má. Měnila listy, dělala obklady, sušila pot a nebo ho přikrývala, když bylo potřeba. Teď zrovna koukala na svou sekeru, kterou měla sto chutí nabrousit, ale to by musela ven, aby ho zbytečně řinčením kamene o čepel nerušila. Chybí jí pivo, na které spolu chodili, i když po posledním incidentu nebylo kam. Těžko říct, kam se bude teď směr trpaslíků ubírat a bez něj by se nikam nepohnull.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 8:19 pm

Tv livty smvíPronese, jeho čelist je stuhlá, dlouho nemluvil. Zatne ruku v pěst, klouby jsou stuhlé, ale pěst se zformuje, zvedne se na lokty a kroutí hlavou, aby jí rozhýbal.Fuj ty listy smrdí. Prohlédne si své jizvy, vše má v mlze, pamatuje si jen explozi kladiva, oheň a jakého si nepřítele proti kterému stá, posadí se a hledí na Thal. Pamatuje si, že tam byla s ním.To ty ses o mě starala ? Co se stalo ?
Back to top Go down
Raine / Diana

Raine / Diana


Posts : 31
Join date : 2018-11-03

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 8:31 pm

n
Back to top Go down
Thaletelin Mondarre

Thaletelin Mondarre


Posts : 20
Join date : 2019-03-06

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 8:36 pm

Vnímala ho jako otce a když řekl prvních pár slov, chtěla na něj skočit, objímat ho a radovat se. Místo toho se jen nad něj starostlivě naklonila, aby mu listy oddělala a viděla, že spáleniny i rány na těle se zcela zacelili, běžně by to trvalo mnohem déle. Jen co mi řekli... Jak se cítíš ? Nebolí tě něco ? Jen aby věděla, kam nemá sahat na jeho jako znovuzrozené tělo. Odnesl jsi to celkem slušně. Nevydržela se nepousmát, když si vzpomněla na toho, který si sprostě troufal na tak vznešenou rasu trpasličích dříčů.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 8:53 pm

Můj Beran mě málem zabil. Bouchl mi vedle hlavy. Byl to sakra rachot, ale sedím tady, naživu a v jednom kuse. Sám se tomu diví, že je sakra živý, prohlíží se, jizvy jsou zacelené, popáleniny pryč . Thal ? Kde je moje zbroj ? Jak jste se sem dostali ?
Back to top Go down
Thaletelin Mondarre

Thaletelin Mondarre


Posts : 20
Join date : 2019-03-06

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 9:25 pm

Byl stejnej jako vždy, zájem jen o svou dlouholetě kovanou zbroj a zbraň. Popravdě ani já si to nepamatuju, ale... neboj se, o tvé miláčky bylo postaráno. Přece mu nemusí říkat, že mu jej leštila a vyhlazovala aby nebylo vidět tu pokrčenou část. Dalo jí celkem práci jej sundat z držáku, protože bylo poměrně těžké a ona sama nevěděla, jak tohle mohl unést. Přitáhla jej před něj, ale jeho obrovské kladivo se zásobníky se neodvážila zvedat. Bůhví, co by jí udělal, kdyby jí náhodou spadlo, ale kdo by si ho nechtěl zkusit nést. Snad jedině blázen ! I přes pokušení, nechala jej stále na místě. Tady je vše, co bude potřeba.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeSat Aug 17, 2019 12:55 pm

Jsem rád, že jsi dorazila v pořádku a že jsi naživu. Koukám že s velením jsi neměla problémy během toho, co jsem ležel v kómatu. a ještě ses o mě zvládla starat. Jsem na tebe hrdý. Co ta žena ? Prohlédl jsi precizně vyhlazenou zbroj a jen uctivě kývl hlavou na náznak díku.Vím že jsem na Berana a výstroj háklivý, ale v nesprávných rukou by to mohlo napáchat velké škody. Když jsme u toho, pojď, podíváme se i na tvou zbroj, možná bych mohl provést několik vylepšení, pokud bys měla zájem.
Back to top Go down
Thaletelin Mondarre

Thaletelin Mondarre


Posts : 20
Join date : 2019-03-06

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 11:41 am

Usmála se, když ji chválil, ale ona sama měla s vedením co dělat... Proto jí pomáhal jeden ze starších, který s tím neměl takové problémy, protože přeci jen, kdo z těch hromotluků, by chtěl poslouchat malé neopeřené kuře, které v tomhle ještě neumí lítat. Ta žena odešla ještě první den, ale dala nám podrobné instrukce toho, co máme dělat. Když mluvil o nové zbroji, div nepukla nadšením, ráda by měla nějakou tu svou, ale nemohla nepřiznat, že nemá jisté citové pouto k tomu, které nosí na sobě. Jsi si jistý, že je moudré po takové době tak rychle vstát ? Nezvednu tě, když omdlíš. Znělo to popichovačně, ale nemohla lhát, byla pravda, že takovou sílu neměla.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 12:18 pm

Nic po sobě nenechala ? Zprávu kam šla ? Něco ? Šlo to z tuha. Po těch dnech co si hrál na prkno měl pocit, že možná to prkno fakt je. Pomalu popošel ke dveřím a zpět, vypadalo to, že cestu do své kovárny zvládne.Musím jít. Ležel jsem dost dlouho a už mě nebaví být mrzák. Pojď, vyrobíme ti pořádnou zbroj a zbraň. Mám pocit, že přichází zlé časy. Stalo se mezi tím v království něco ? Pověz.Pokynul jí rukou a ukazoval směrem do kováren.
Back to top Go down
Thaletelin Mondarre

Thaletelin Mondarre


Posts : 20
Join date : 2019-03-06

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 12:57 pm

Lehce ho podepřela, ale zřejmě to muselo být jen pro pocit. Vypadalo to totiž, jakoby obrovskou skálu podpíral maličký chatrný klacík. Pomalými kroky začala jít s ním až k jeho kovárně. Nejsem si jistá, mluvil s ní Alchenor a mě sdělil jen, co dělat. Pomyslela na skutečnost, která se stala v království a věděla, že novinky jej podpoří a zvednou morálku v celém trpasličím podzemí. Král byl zabit, či... zemřel svou vlastní blbostí, na kterou dojel.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 1:11 pm

Vsadil bych se, že v tom má náš přítel prsty. Neví se jak zemřel ? Rozesměje se, ale po chvilce jej píchne v hrudníku , nepatrně zavrčí.Kam ten zmizel ? Najednou se ale zastaví a podívá se s vážnou tváří na svou společnici.Kdo sedí na trůnu ?Pomalu jde stále blíže kovárnám a jeho místu.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 1:14 pm

[
Back to top Go down
Thaletelin Mondarre

Thaletelin Mondarre


Posts : 20
Join date : 2019-03-06

Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 1:21 pm

Snaží se ho vést, ale přitom se ona řídí jeho kroky. Nikdo nic nerozhlašoval, ani místní plky. Hospoda po poslední návštěvě také nestojí, tudíž není, kdo rozhlašovat drby. Na otázku kam zmizel Alchenor odpovědět nedovedla a proto ji nechala jen viset ve větru, doufajíc, že se někde zjeví odpověď.
Back to top Go down
Sponsored content





Ošetřující postel Empty
PostSubject: Re: Ošetřující postel   Ošetřující postel Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ošetřující postel
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Safroeon :: Území Safroeonu :: Temný les :: Útočiště-
Jump to: