Chosen place
Chosen place
Chosen place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Démoní "rande"

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeMon Apr 22, 2019 10:11 pm

Slunce již dávno zapadlo do hlubin této propasti, která vypadala, jakoby se země suchem roztrhla vejpůl. Kořeny letitých stromů protkávali tuto trhlinu, že to vypadalo jako poslední švy, jež drží potrhanou látku pohromadě. Pár padlých kmenů tvořilo mosty mezi jednotlivými stěnami a mnohé z nich tak umožňovali dopravu mezi jeskyněmi, které rozevření povrchu zemského přetrhlo. Jistě musela být spousta lesních tvorů překvapených, když se do jejich temných špagetových domečků protáhly první paprsky slunce. Hvězdy vypadali jako mléčná dráha, která se jako světelný pás táhnou noční temnotou. Na jednom z kmenů cosi sedělo. Nebo kdosi ? Tmavý pláštík se pohupoval ve vánku, který zrovna probíhal touto dírou. Kožené kalhoty těsně obepínající stehna a pozadí lidsky vypadajícího tvora tato krajina již velmi dobře znala a to právě proto, že nedaleko odtud bydlel. Korzet tmavé barvy a purpurová košile opět formovala postavu bytosti tmavé kůže se zářivými malbami po těle, nebo to stále byla jen kůže ? Vlasy vypadaly jako dým, kouř, ale přitom značně poddajné. Jen tak seděla na kmeni a koukala dolů do prázdna, hledala snad něco ?
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeTue Apr 23, 2019 8:40 pm

Sledoval jí z dálky tak jak to měl poslední dobou ve zvyku, zvláštním způsobem k ní cítil nějak víc než k ostatním. Nechytal jej hlad po zabíjení ani ničem jiném. Jen se tak zahleděně díval z koruny stromu v podobě vlka. Jak se jí má představit ? Takto ? Jako muž ? Či jinak ? A co když jí vyleká ? Byl si nejistý. Najednou ale pod ním zapraskala větev, která jeho rozhodnutí udělala za něj.Na zem dopadl opět onen muž jako tenkrát.
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeWed Apr 24, 2019 8:12 am

Za praskáním se neohlédla, přestože by jí instinktivně smysly radily opak. V těchto končinách magického lesa příliš lidí nežije a proto se neotáčela, jen zavřela oči a dýchala spolu s přírodou, se stromy, trávou a vzduchem. Cítila přítomnost čehosi, co s ní spojení zatím nenavazovalo, musela to být tedy bytost jiného původu, než z přírody, ale tuhle energii znala již z dřívějška. Nenapadlo by mě, že se ještě uvidíme. Co vás sem přivádí ? Rozeznělo se trhlinou, od které se od stěn odrážel její hlas jako ozvěna skákající z plochy na plochu. Dozvuk se musel nést ještě několik stovek metrů daleko, i když nijak nekřičela. Akustika byla velmi zajímavá.
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeWed Apr 24, 2019 9:13 pm

Jsem profesionální koukač, prostě se koukám po něčem na co bych mohl koukat.Co to doprdele meleš ?rudl a ryl špičkou v zemi. Kurva, vždyť od ničil armády pomocí pohledu a teď tu nervózně přešlapuje před touhle dívkou.Teď vážně. Připadáte mi zajímavá, dost zajímavá. A svým způsobem přitažlivá.
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeWed Apr 24, 2019 9:33 pm

Uchechtla se, zvedla z kmenu a velmi, ale opravdu velmi pomalu se v doprovodu svých slov se k němu přibližovala. Její plné rty si olízla, ne z důvodu, aby udělala nějaké to smyslné gesto, ale aby nebyly tak suché. Cosi, co si povídá s přírodou, chrání každý kámen a občas má sex se zvířaty a stromy vám přijde přitažlivé ? Usmála se. Ne, to skutečně ne. Nejsem víla a ani nějaký přírodní úchyl. Jsem pouhá bytost studující učení svého ot.... um.. pána a to opravdu nezahruje podobné praktiky. Nebo se tě jen snažím odradit od toho mě dále sledovat. Přiblížila se k němu a nasála jeho vůni a snažila se nějak zapamatovat ji, jenže... nebyla jednotná. Pán má více podob... že ? Tma již zalila celou trhlinu a oba v této tmě plné hvězd osaměli.
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeWed Apr 24, 2019 9:46 pm

Jakoukoliv, záleží která se mi hodí, ale mám pár vážně oblíbených podob. Ale ty vypadáš stále stejně. Samozřejmě jako bytost.Představil si její prznění jelenem či vlkem, případně jak nasedá na větev rostlou pro její potřeby. Usmál se sám pro sebe, ale ten úsměv rychle shodil a rozhodl se nijak nekomentovat její proslov na toto téma.Podle toho, kde jsem tě našel,soudím, že jsi samotář. Což by podpořilo teorii o tom, že mě chceš pouze odehnat.
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeWed Apr 24, 2019 10:01 pm

Rozhodla se jeho teoriím zamotat základy a proto se na chvíli odmlčela. Priviare, teď se prosím nedívej. Když myslíš. Vystartuje přímo proti jeho tváři a přiblíží se tak blízko, až se jejich rty skoro setkali, ale jediné, co mohl na své kůži cítit byl jen dech, který se podobal vzdechu hekající panny. V tu chvíli se odtáhla a se šibalským úsměvem se na něj obracela. Nikdo z nás není sám a nebo jsme všichni stále sami ? Nadhodila poměrně téma ku přemýšlení a přitom stále koukala do jeho očí. Záleží, co bys chtěl vidět. Nadrženou blonďatou dívenku, zakrslého králíka, slinícího Sfalixe ? Žertovala, co se to dělo ? Snad přišla na podstatu nevhodných vtípků ?
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeFri Apr 26, 2019 8:27 pm

Tuhle situaci nečekal,měla chování sukuby, prostý vidlák by řekl běhny, ale v tomhle děvčeti bylo cosi víc. Cosi démonického. Udělal pár kroků blíž a ruce si založil na hrudníku.Záleží co bereš jako samotu. Někdo žije mezi lidmi a je nejosamocenější na světě. Někdo žije celou dobu s jedním člověkem a
je šťastný.
Koukne se do jejich očí a usměje se.Ale tak. Díval jsem se na tebe. Kdybych byl perverzní prase, řekl bych.. že chci vidět tebe.Rozplyne se a zjeví se těsně za ní, přičemž jí jen prsty přejede přes tvář. Chce si taky hrát.
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeFri Apr 26, 2019 8:36 pm

Usmívá se a při jeho lechtajícím dotyku se vzrušeně nadechne ústy, kousne do spodního rtu a jazyk jí buhví proč olizuje rty. Záleží, jak to vnímáš ty. Dle mého názoru je samota jakýsi pojem opisující strádání sociálního kontaktu, bezpečí a kouska strachu. Možná mnohem více, možná se pletu. Začala mluvit poněkud filozoficky, jakoby najednou chtěla zavést uměřenou a chytrou konverzaci, jenže tenhle démon uměl mnohé. Řekni, s kým trávíš svůj život ty ? A nechtěl by ses do mě přeci jen podívat ? Pousmála se nad potlačenou myšlenkou, nad tím hláskem v hlavě.
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeFri Apr 26, 2019 8:46 pm

S jedním mužem. Není důležité jméno, ale je to asi jediný kdo pochopil mou pravou podstatu a smysl.
Ty máš někoho ?
Jak měl ve zvyku, odpovídal v opačném pořadí, než jsou položené otázky. Síla zvyku. možná. Nevadí mi ani samota a ani společnost. Je mi to nějak jedno. I když pravda, že se stává, že se s někým cítím líp.Zase se trochu oddálí a koukne se jí do očí.
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeFri Apr 26, 2019 8:51 pm

S jistou úctou se nyní velmi slušně dívá do jeho očí a s jeho otázkou si vzpomíná na svého otce. Taky tu byl jeden muž, ale to už je nejméně sto sedmdesát let zpět. Poté, co dořekla tato slova, uvědomila si, že zřejmě číslo svého až podezřele vysokého věku sdělovat nesměla. Uhm.. a..ale to je jedno. Rozumím vašim pocitům, ne každého je snadné pochopit, porozumět mu, není-liž pravda ?
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeFri Apr 26, 2019 8:57 pm

Máš pravdu. A prosím, tykej mi. Cítím se jako dědek vedle tebe.Zasměje se a nabídne jí přátelsky ruku. I když bych ti dědu mohl dělat s klidem s tím jak starý jsem.Usměje se na ní. Je mu příjemně, cítí klid a harmonii a možná ještě pár dalších pocitů.
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeFri Apr 26, 2019 9:12 pm

Zahihňá se, jakoby snad byla školačka. Dobře pane. Smím se dotázat na tvůj věk dědečku ? Popichuje možná až celkem drze, ale bylo pravdou, že se již dlouho nepobavila a nezasmála. Zřejmě ale není nejlepší způsob se takhle bavit, ale... přišlo jí to velmi místné.
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeFri Apr 26, 2019 9:21 pm

A víš že ani nevím ? Přestal jsem to počítat a číslo zapomněl.Zasměje se.A tvůj přesný věk děvčátko malé ?Kdyby byla děvčátko neměla by ..um.. tak značnou výbavu. Jestlipak je černá celá ?
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeFri Apr 26, 2019 9:27 pm

Tatínek mi říkával, abych o sobě cizím lidem informace neříkala. Zahrála si na nevinnou, každopádně si vzpomínala přesně na Priviarova slova. Informace jsou cenný zdroj všeho vědění, nedovol nikomu, aby tě měl díky jim v hrsti a to ani tím nejmenším kouskem.
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeFri Apr 26, 2019 9:33 pm

Koukám že otec se staral o to, abys byla slušně vychovaná. Předci jen tenkrát při našem prvním setkání.. tvůj mazlíček vypadal dosti zraněný. Je hezké, že se o něj staráš. Znám bytosti, kteří by jej dobili jako psa.Usměje se. Tak moc se snad za dobu své existence nezasmál.A ta nevinnost má taky co do sebe.
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeTue Apr 30, 2019 11:18 pm

Usmála se při vzpomínkách na otce. Vlastně ani nevěděla skutečně, zdali nějakého otce takové bytosti mít mohou. Ona však věděla, že i přesto, že je to již mnoho let, za tu dobu na Priviara nezapomněla. Mori se stará sám o sebe, dovedl by to. Oba jsme si jen přáteli, kteří bez kohokoli jiného na tomhle světě přežívají. Když uslyší slova o nevinnosti, musí se přeci jen pousmát. V mžiku se rozplyne ve vzduchu a objeví se za ním s úmyslem shodit ho na zem, být nad ním. Nevinní andělíčci na nebesích netasí zoubky.
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeTue Apr 30, 2019 11:25 pm

Ty si chceš hrát? Fajn!zmizí v dýmu a objeví se kus nad ní, sedící na větvi jako havran.Chyť si mě andělíčku. Chyť.Začne mizet na značnou vzdálenost, ale pak se vždy jen provokativně otře o nějakou část jejího těla. Dlouho neměl čas na prostou a jednou za čas předci hra neuškodí, ne ?
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeTue Apr 30, 2019 11:37 pm

Nebyla tak nezkušená, jak by čekal a chtěla mu dokázat, že i ona umí své. Přiložila prsty na zem a vypadalo to, jakoby ji země jako oblak dýmu pohltila. Na zemi nešli vidět žádné stopy, vždy jen při jejím zhmotnění její zlatavé znaky na těle. Doháněla ho, vždy jej dohnala a do jeho aerobní podoby jen ves vé materiální podobě cvakla zuby. Když jí to přestalo bavit, místo klasického těla mohl vidět pouze malou lišku, jež pozorovala jeho pohyby. Ta se dala na úprk širým lesem.
Back to top Go down
Nur

Nur


Posts : 55
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeTue Apr 30, 2019 11:43 pm

Usměje se a vydá se za ní. Připadá si snad jako na lovu, jen tentokrát lovenou kořist nebude žrát i když možná do ní zuby zatne, ovšem ne proto aby se sytil. Běží za ní a pak se zastaví. Ztratil onu dívku z dohledu. Jako malá liška se v tomto porostu s hustým bylinným patrem snadno ztratí.
Back to top Go down
Savaziel

Savaziel


Posts : 64
Join date : 2019-02-19

Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitimeTue Apr 30, 2019 11:50 pm

Tentokrát již ve své lidské podobě sedí na stromě, jelikož její šaty zůstali na místě, kde se spojila s přírodou, její šat tvoří neprůhledná tma. Ztratil jsi se turisto ? Houpe nohama a jen přihlíží jeho snažení. Pískne. V ten moment se pod větví, na které sedí s dusotem prožene stejný tvor, kterého si musel druhý démon pamatovat od posledně. Skočí ze stromu na něj, jenže v ten moment se i temnota kolem ní rozplyne a její nahé tělo se ve svitu měsíce leskne jako vodní hladina. Uhání kamsi v dál, ne nikterak rychle, možná chce, aby ji následoval ?
Back to top Go down
Sponsored content





Démoní "rande" Empty
PostSubject: Re: Démoní "rande"   Démoní "rande" Icon_minitime

Back to top Go down
 
Démoní "rande"
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Qeentreen :: Území Qeentreemu :: Území víl :: Magický les - elfové a víly mají les jen jeden :: Trhlina-
Jump to: