Chosen place
Chosen place
Chosen place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Králova ložnice

Go down 
AuthorMessage
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Králova ložnice Empty
PostSubject: Králova ložnice   Králova ložnice Icon_minitimeFri Mar 29, 2019 8:29 am

*zaťukala. I když tukat nemusela. Ale kde jindy by tento prašivý vladař byl? Mohl být jedině pak v jídelně. Ale král aby šel takovou dálku?! Vešla do jeho ložnice a jen v lehké noční košili. Vždyť byla tma a ona byla jako zjevení. To krásné a skoro až přízračné stvoření. Vypadala jako duch než jako clovek. Lehký župan sklouzl po jejich ramenou a ona sla k nemu. Když už byla u jeho postele odehnala veškeré služebnictvo a sklonila své tělo tak aby byla na kolenou* můj drahý králi všech králů *věděla že mu tím lahodila ego a ona ted potřebovala aby ji dobře poslouchal... Vstala a sedla si k němu a svými prsty ho pohladila po jeho ruce* měla bych na tebe prosbu můj králi.... *Naklonila se lehce ho políbila po tváři* Můj drahý králi... Mám na Tebe obrovskou prosbu můj drahý králi. Potřebovala bych abyste uzavřel příměří s vílami. A když říkám že je to nutné tak je to opravdu nutné... Specialně s jejich vůdkyní Valkyrií... Ovšem nyní tě nechám premyslet a půjdu do svých komnat. *Jak řekla tak také udělala.*
Back to top Go down
 
Králova ložnice
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Safroeon :: Královské město :: Palác :: Ložnice krále-
Jump to: